طبقات زیرزمین اول و دوم (پارکینگ)

پارکینگ های احداثی مجتمع در دو طبقه سازه ای و با متراژ 4614 مترمربع و دسترسی آسان خودرو ها از ضلع غربی امکان پذیر بوده و همچنین جابجایی مراجعین به سایر طبقات از طریق هفت دستگاه آسنسور اختصاصی برای هر کاربری (طبقه) در نظر گرفته شده است.
طبقات زیرزمین اول و دوم (پارکینگ)

طبقه همکف (تجاری)

این طبقه دارای 27 باب مغازه بالکن دار به ارتفاع شش متر سازه ای در متراژ های متنوع از 25 الی 150 مترمربع و با امکان دسترسی مستقیم از بلوار اصلی و همچنین از ضلع غربی می باشد.
این طبقه دارای دو دستگاه پله برقی و دو دستگاه آسانسور مجلل شیشه ای و یک دستگاه آسانسور باری جهت دسترسی مراجعین به طبقات بالا طراحی گردیده است. این طبقه دارای چایخانه سنتی و محل عرضه سوغات آذربایجان می باشد.
طبقه همکف (تجاری)

طبقه اول (تجاری)

این طبقه دارای 28 باب مغازه بالکن دار به ارتفاع شش متر سازه ای در متراژ های متنوع از 25 الی 80 مترمربع می باشد.
امکان دسترسی از طریق پله برقی و آسانسور های شیشه ای برای مراجعین به این طبقه میسر گردیده است. سرویس های بهداشتی و اتاق مادر و کودک و نیز آبدارخانه مشترک مجتمع در این طبقه می باشد.
طبقه اول (تجاری)

طبقه دوم (تجاری)

این طبقه دارای 28 باب مغازه در متراژ های متنوع از 25 الی 80 مترمربع می باشد.
دسترسی به این طبقه از طریق دو دستگاه پله برقی و همچنین آسانسور های شیشه ای مجلل میسر می باشد .کافی شاپ و همچنین نمازخانه و سرویس های بهداشتی مجتمع در این طبقه تامین گردیده است.
طبقه دوم (تجاری)

طبقه سوم (خدماتی - فرهنگی - رفاهی)

این طبقه مشتعمل بر 18 واحد خدماتی و 2 واحد سوییت اقامتی و آمفی تئاتر طراحی گردیده است.اجرای ووید شیشه ای مجتمع باعث جلوه ای زیبا در کریدور های این طبقه گردیده است.دسترسی به این طبقه از طریق یک خط آسانسور مستقل امکان پذیر می باشد .
طبقه سوم (خدماتی  - فرهنگی - رفاهی)

طبقه چهارم (رستوران سنتی - تالار مدرن)

کل فضای طبقه چهارم با طراحی کاملاً مستقل از مرکز تجاری به رستوران سنتی و تالار پذیرایی مدرن اختصاص یافته است ، به گونه ای که دسترسی به این طبقه با 3 دستگاه آسانسور مجلل 15 نفره و با امکان دسترسی مستقل در هر زمان از بلوار اصلی شهر و پارکینگ مجتمع امکان پذیر می باشد .این طبقه به ارتفاع شش متر سازه ای ، دارای نیم طبقاتی در فضای رستوران سنتی می باشد که باعث گردیده دید بسیار زیبایی از فضای سنتی داشته باشیم .
طبقه چهارم (رستوران سنتی - تالار مدرن)

طبقه پنجم (روف گاردن -بام سبز)

چشم انداز زیبا از کوچه باغ های سردرود کافی است تا اجرای تالار و بام سبز با طراحی چشم نواز خود باعث گردد این مجتمع تبدیل به پروژه ای منحصر به فرد در شمالغرب کشور گردد.
طبقه پنجم (روف گاردن -بام سبز)